Technika

2 bedýnky a maják z traktoru? Se mnou opravdu ne! Také Váš večírek může kvalitně znít a hezky barevně svítit! Se mnou si nepronajímáte jen profesionální služby, ale také prvotřídní technické zázemí! Používám unikátní bílé bedny vyrobené na zakázku...pro Vás!

Kvalita

Neustále sleduji zahraniční trendy v oboru a investuji do technického zázemí pravidelně tak, abych držel krok s dobou a nabízel Vám vždy to nejlepší a stále za rozumnou cenu.

Na svatby si vozím také vlastní svítící stůl, bílou aparaturu a vyžaduji pro sebe a techniku prostor ideálně 3x2 metry, ale pokud tolik místa není k dispozici – ani to není problém! Jsem připraven operativně rozložit aparaturu i na mnohem menším prostoru. Vše závisí jen na vzájemné dohodě. Je rozdíl jestli hraji v sále kulturního domu, nebo v banketce pro 30 lidí. Vedle bílé techniky určené výhradně na svatby vlastním také srovnatelnou sestavu v klasické černé barvě pro ostatní akce.

Zvuk

Využívám dostatečně výkonově dimenzované a kvalitní reprobedny s oddělenou basovou sekcí o výkonu 5kW. Toto stačí pro ozvučení až 350 tanečníků.

Nechal jsem si pro Vás vyrobit na zakázku jedinečný zvukový aparát komplet ve svatební – bílé barvě, protože i na takové maličkosti jako je barva mi záleží! Tento aparát je unikát nejen u nás v ČR!

Pokud si mě pozvete na jinou než svatební produkci tak přivezu srovnatelnou techniku avšak v běžné černé barvě.

Světla

Nechci Vám ani Vašim hostům nepříjemně „blikat do očí“, ale se mnou můžete i tak v celém sále večer klidně zhasnout hlavní světla a stropy i zdi se pak rozehrají jasnými RGB barvami aniž by kdokoliv byl oslněn. Používám jen moderní a výkonné LED osvětlení (efekty) řízené přes DMX, tedy tzv. inteligentní světla a světelný park neustále rozšiřuji.

Tam, kde je to možné a nejsou požární čidla po dohodě s klienty rád použiji také výrobník umělé mlhy pro dosažení ještě výraznějšího vizuálního efektu.

DJ technika

K produkci používám Apple MacBook s profesionálním programem Serato DJ a hudbu čerpám z iTunes a účtu Spotify Premium. Hraji ze dvou přehrávačů Denon a špičkového mixu Allen&Heat. K moderování využívám hlavní, bezdrátový mikrofon AKG, nebo záložní značky Audio Technika.